بهترین انتخاب زندگیم

خانم احمدی لطفا کمی از مشکلات دوران چاقی مفرط ( قبل از جراحی ) برای ما توضیح بدهید :


اعتماد به نفس نداشتم .با توجه به اینکه مدیر یک شرکت خصوصی بودم اما هرگز نمی توانستم در همایش ها و یا جلسات مهم به راحتی شرکت کنم .به هیچ عنوان تمایلی به گرفتن عکس با همکاران خود نداشتم .

از نظر فیزیکی نیز همواره پادرد و احساس کسلی داشتم .

آیا قبل از تصمیم به جراحی، روش هایی مانند رژیم غذایی را تجربه کرده بودید ؟


بله .یک بار 15 کیلو کاهش وزن داشتم اما بعد از چند مدت مجددا به وزن سابق خود برگشتم .

با چه مشکلاتی در روزهای ابتدایی پس از عمل مواجه بودید ؟

 خیلی سخت بود . تو عالم برزخ بودم . از اونجایی که تو این شهر مهمان بودم همه جلوی من پرخوری می کردند وتحمل این موضوع برای من دشوار بود .چون من عاشق خوراکی و غذا خوردن بودم .

همچنین درماه های اول یک مقدار نمک و قند خونم در آزمایشات پایین بود که با نوشیدن دوغ پر نمک و گاهی چای شیرین به مقدرا کم  ، مشکل برطرف شد .

در حال حاضر چندین ماه از جراحی شما گذشته است .آیا پشیمان نشده اید ؟

هرگز .خیلی راضی هستم .دیگه نسبت به غذا ولع خاصی ندارم .در مسافرت ها همیشه تو فکر رستوران و غذاهای خوشمزه بودم اما درحال حاضر بعضی مواقع  نهار نمی خورم  و اصلا برایم مهم نیست .

به خاطر دارم  در ماه اول پس از جراحی برای خانواده میگو  و ماهیچه درست کردم که خیلی دوست داشتم  اما اصلا نخوردم و به راحتی تحمل کردم .

حرف آخر :

انتخاب جراحی بزرگترین و بهترین انتخاب زندگیم بود .دست دکتر خلج رو می بوسم .

با تشکر از سرکار خام احمدی که وقت خود را در اختیار این مرکز گذاشتند .

 

به اطلاع خوانندگان گرامی می رساند نتیجه بخش نبودن رژیم غذایی در مورد خانم احمدی دلیل بر آن نیست که هرگز نمی توان با رژیم غذایی مناسب وزن خود را کاهش داد .وبا توجه به تجربه به دست آمده جراحی چاقی فقط در مورد افرادی صورت می پزیرد که تمام روش های علمی کاهش وزن مانند رژیم غذایی و ورزش را حداقل یک بار امتحان نموده و با شکست مواجه شده باشند .