مرکز درمانی حکیم

مرکز درمانی حکیم به عنوان یکی از اولین مراکز پیشگیری ، درمان و جراحی چاقی در ایران می باشد که با بهترین و با تجربه ترین تیم پزشکی ، پرسنل و کارشناسان آموزش دیده ، در کلیه زمینه های چاقی فعالیت می نماید که این امر خود حاصل سال ها زحمت و تجربه و کار علمی می باشد. این مرکز با تجربه ای بیش از یک دهه به صورت تخصصی در زمینه درمان چاقی بخصوص جراحی چاقی براساس آخرین روش های روز و تایید شده دنیا با کیفیت مطلوب در حال خدمت رسانی به مراجعین محترم است.
مرکز شامل بخش های مختلف و مرتبط با هم بوده که مراجعین پس از اولین مراجعه طی بررسی های انجام گرفته در هر بخش در نهایت به تجویز نهایی یعنی رژیم غذایی و ورزش و یا جراحی درمانی چاقی راهنمایی می شوند. خصوصیت منحصر به فرد دیگر در شیوه نوین بین المللی این است که بیماران پس از دریافت درمان مناسب و سازگار با شیوه زندگی و فیزیولوژی بدنی خود در فواصل استاندارد و از پیش تعیین شده ای مورد پیگیری و مراقبت متخصصان ما قرار گفته تا بهترین نتیجه درمانی برای عزیزان مراجعه کننده حاصل شود و از تعامل با بیماران و کسب تجربیات آنان در جهت بهبود کیفیت در خدمت رسانی استفاده خواهد شد تا بتوانیم شاهد عملکرد بهینه و با کیفیت تری باشیم .
اگر بخواهیم نگاهی اجمالی به تاریخچه کاری مرکز داشته باشیم لازم به ذکر است مرکز در ابتدا به صورت غیر منسجم تر از قالب امروزی آن و به صورت تیم کوچکتری از پزشکان و جراحان و متخصصان در زمینه جراحی لاپاراسکوپی چاقی در چند مرکز بیمارستانی معتبر مشغول به فعالیت بوده که با توجه به لزوم حضور تمام افراد متخصص مرتبط با درمان چاقی و تیم پژوهشی و پیگیری بیماران در یک محل ، بر آن شدیم که مرکز درمان چاقی تهران را در محیطی کاملا تخصصی راه اندازی نماییم .
در این مرکز بیماران به طور کامل پیگیری شده و فعالیت های علمی و پژوهشی فراوانی نیز انجام می گیرد که از نتایج آن ارتباط نزدیک با مراکز علمی کشور و خارج از کشور بوده و به روز رسانی مرکز را الزامی می نماید .